4 sierpnia 2018 r. zawodnicy Tartak Nara Brzozie wzięli udział w turnieju piłki nożnej „Fijewo CUP 2018” w Fijewie koło Lubawy.

Zawodnicy  Tartak Nara Brzozie w stawce 16 drużyn znaleźli się w grupie C z następującymi drużynami:  Fijevia Fijewo II, Są Gorsi, Makrodach Rumienica. Po dwóch zwycięstwach i jednej porażce zajęli drugie miejsce w grupie, co dało im awans do ćwierćfinału. W ćwierćfinale pokonali drużynę Glądy 1:0.

W półfinale ponownie trafili na drużynę gospodarzy - Fijevia Fijewo II. Mecz był zupełnie innym widowiskiem, niż ten grupowy. Obydwa zespoły zagrały mądrze, były bardzo skoncentrowane, stawką był finał i każdy z nich chciał się w nim znaleźć. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, dopiero pod koniec drugiej połowy gospodarze turnieju zdobyli bramkę i wygrali to spotkanie 1:0.
W meczu o 3 miejsce zawodnicy  Tartak Nara Brzozie zagrali z drużyną Kitnowo i pomimo prowadzenia w meczu 2:1, spotkanie zakończyło się przegraną 2:3.

Ostatecznie zawodnicy zagrali bardzo dobry turniej i zajęli wysokie 4 miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład drużyny Tartak Nara Brzozie: Marcin Szczygłowski, Waldemar Bajeński, Andrzej Grabkowski, Szymon Jagielski, Artur Styborski, Przemysław Wiecierzycki, Sebastian Siedlikowski, Jarosław Chamski, Dawid Zero.
Trener: Jarosław Roszkowski