Po 21 latach przywrócone zostanie połączenie kolejowe GDYNIA - KATOWICE, przez BRODNICĘ, RYPIN i SIERPC. Wcześniej ruch pasażerki na tej lini odbywał się do roku 2000, póżniej z lini korzystały tylko pociągi specjalnego przeznaczenia, ponieważ linia nr 33 na północ od Płocka nie została zelektryfikowana. Poniżej przedstawiamy rozkład jazy jaki będzie obowiązywał po otwarciu lini kolejowej

NOWY ROZKŁAD
MPS MPE 54102 FLISAK relacji Gdynia Główna - Katowice
Rozkład ważny od:
12.12.2021 do 11.06.2022
ZESTAWIENIE:
Gdynia Główna - Płock... 754 + 2-3 wagony
Płock - Katowice... EP07 + 2-3 wagony
08:42 - Gdynia Główna [start]
08:49 / 08:50 - Sopot (ph)
08:54 / 08:55 - Gdańsk Oliwa (ph)
08:59 / 09:00 - Gdańsk Wrzeszcz (ph)
09:04 / 09:06 - Gdańsk Główny (ph)
09:28 / 09:29 - Tczew (ph)
10:20 / 10:40 - Laskowice Pomorskie (pm, ph)
11:00 / 11:16 - Grudziądz (ph)
11:46 / 11:47 - Jabłonowo Pomorskie (ph)
12:10 / 12:19 - Brodnica (ph)
12:41 / 12:42 - Rypin (ph)
13:08 / 13:10 - Sierpc (ph)
13:45 / 14:15 - Płock (pm, zd, ph)
14:35 / 14:36 - Gostynin (ph)
14:56 / 14:57 - Kutno (ph)
15:21 / 15:22 - Łęczyca (ph)
15:32 / 15:33 - Ozorków (ph)
15:47 / 15:49 - Zgierz (ph)
16:00 / 16:03 - Łódź Widzew (zd, ph)
16:37 / 16:38 - Piotrków Trybunalski (ph)
17:03 / 17:04 - Radomsko (ph)
17:28 / 17:30 - Częstochowa (ph)
17:49 / 17:50 - Myszków (ph)
18:11 / 18:13 - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice (pt)
18:33 / 18:34 - Sosnowiec Południe
18:45 - Katowice (stop)
MPS MPE 54102 FLISAK relacji Gdynia Główna - Katowice
????Rozkład ważny od:
12.06.2022 do 11.12.2022
ZESTAWIENIE:
Gdynia Główna - Płock... 754 + 2-3 wagony
Płock - Katowice... EP07 + 2-3 wagony
08:42 - Gdynia Główna [start]
08:49 / 08:50 - Sopot (ph)
08:54 / 08:55 - Gdańsk Oliwa (ph)
08:59 / 09:00 - Gdańsk Wrzeszcz (ph)
09:04 / 09:06 - Gdańsk Główny (ph)
09:28 / 09:29 - Tczew (ph)
09:43 / 09:44 - Malbork (ph)
09:57 / 09:58 - Sztum (ph)
10:19 / 10:20 - Kwidzyn (ph)
11:01 / 11:16 - Grudziądz (pm, ph)
11:46 / 11:47 - Jabłonowo Pomorskie (ph)
12:10 / 12:19 - Brodnica (ph)
12:41 / 12:42 - Rypin (ph)
13:08 / 13:10 - Sierpc (ph)
13:45 / 14:15 - Płock (pm, zd, ph)
14:35 / 14:36 - Gostynin (ph)
14:56 / 14:57 - Kutno (ph)
15:21 / 15:22 - Łęczyca (ph)
15:32 / 15:33 - Ozorków (ph)
15:47 / 15:49 - Zgierz (ph)
16:00 / 16:03 - Łódź Widzew (zd, ph)
16:37 / 16:38 - Piotrków Trybunalski (ph)
17:03 / 17:04 - Radomsko (ph)
17:28 / 17:30 - Częstochowa (ph)
17:49 / 17:50 - Myszków (ph)
18:11 / 18:13 - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice (pt)
18:33 / 18:34 - Sosnowiec Południe
18:45 - Katowice (stop)
MPE MPS 45102 FLISAK relacji Katowice - Gdynia Główna
????Rozkład ważny od:
12.12.2021 do 11.06.2022
ZESTAWIENIE:
Katowice - Płock ... EP07 + 2-3 wagony
Płock - Gdynia Główna ... 754 + 2-3 wagony
09:09 - Katowice [start]
09:17 / 09:19 - Sosnowiec Główny (ph)
09:23 / 09:24 - Będzin Miasto (ph)
09:28 / 09:29 - Dąbrowa Górnicza (ph)
09:47 / 09:53 - Zawiercie (ph)
10:02 / 10:07 - Myszków (ph)
10:26 / 10:28 - Częstochowa (ph)
10:52 / 10:53 - Radomsko (ph)
11:18 / 11:19 - Piotrków Trybunalski (ph)
11:52 / 11:53 - Łódź Widzew (zd, ph)
12:00 / 12:03 - Łódź Marysin (pt)
12:10 / 12:11 - Zgierz (ph)
12:25 / 12:26 - Ozorków (ph)
12:36 / 12:37 - Łęczyca (ph)
13:01 / 13:02 - Kutno (ph)
13:22 / 13:23 - Gostynin (ph)
13:45 / 14:15 - Płock (pm, zd, ph)
14:50 / 14:52 - Sierpc (ph)
15:18 / 15:19 - Rypin (ph)
15:43 / 15:45 - Brodnica (ph)
16:08 / 16:21 - Jabłonowo Pomorskie (ph)
16:51 / 16:53 - Grudziądz (ph)
17:13 /17:31 - Laskowice Pomorskie (pm, ph)
18:23 / 18:24 - Tczew (ph)
18:47 / 18:48 - Gdańsk Główny (ph)
18:53 / 18:54 - Gdańsk Wrzeszcz (ph)
18:58 / 18:59 - Gdańsk Oliwa (ph)
19:02 / 19:03 - Sopot (ph)
19:13 - Gdynia Główna [stop]
Rozkład ważny od:
????11.06.2022 do 11.12.2022
ZESTAWIENIE:
Katowice - Płock ... EP07 + 2-3 wagony
Płock - Gdynia Główna ... 754 + 2-3 wagony
09:09 - Katowice [start]
09:17 / 09:19 - Sosnowiec Główny (ph)
09:23 / 09:24 - Będzin Miasto (ph)
09:28 / 09:29 - Dąbrowa Górnicza (ph)
09:47 / 09:53 - Zawiercie (ph)
10:02 / 10:07 - Myszków (ph)
10:26 / 10:28 - Częstochowa (ph)
10:52 / 10:53 - Radomsko (ph)
11:18 / 11:19 - Piotrków Trybunalski (ph)
11:52 / 11:53 - Łódź Widzew (zd, ph)
12:00 / 12:03 - Łódź Marysin (pt)
12:10 / 12:11 - Zgierz (ph)
12:25 / 12:26 - Ozorków (ph)
12:36 / 12:37 - Łęczyca (ph)
13:01 / 13:02 - Kutno (ph)
13:22 / 13:23 - Gostynin (ph)
13:45 / 14:15 - Płock (pm, zd, ph)
14:50 / 14:52 - Sierpc (ph)
15:18 / 15:19 - Rypin (ph)
15:43 / 15:45 - Brodnica (ph)
16:08 / 16:21 - Jabłonowo Pomorskie (ph)
16:51 / 17:14 - Grudziądz (pm, ph)
17:55 / 18:01 - Kwidzyn (ph)
18:21 / 18:22 - Sztum (ph)
18:36 / 18:37 - Malbork (ph)
18:51 / 18:52 - Tczew (ph)
19:14 / 19:16 - Gdańsk Główny (ph)
19:20 / 19:21 - Gdańsk Wrzeszcz (ph)
19:25 / 19:26 - Gdańsk Oliwa (ph)
19:30 / 19:31 - Sopot (ph)
19:40 - Gdynia Główna [stop]