Po raz kolejny Fundacja Na Tropie prowadziła poszukiwania ciała Adriana Dudka, 20-latka zaginionego 22 grudnia 2018 roku w Brodnicy. Podczas poszukiwań natrafiono na przedmiot, który wskazuje na to, że ciało mężczyzny znajduje się w Drwęcy, DO tej pory Fundacja ustaliła że prawdopodobnie, Adrian został pobity i zrzucony z mostu kolejowego do Drwęcy przez trzech mężczyzn. Jednemu z nich  chłopak prawdopodobnie był winien pewną sumę pieniędzy.

Ponowne przeszukanie Drwęcy odbyło się 5 czerwca 2021 roku, niestety nie zostało ono doprowadzone do końca. Przez złą widoczność w rzece poszukiwania musiały zostać przerwane i nie udało się dotrzeć do miejsca, gdzie być może znajdują się  szczątki Adriana. Fundacja czeka na poprawę warunków w Drwęcy, aby ponownie przeszukać ten obszar. Jednak nie były to bezowocne poszukiwania.

Nurkowie wyłowili ozdobnik paska od spodni. Matka zaginionego Jolanta Dudek potwierdziła, że znalezisko należało do Adriana. Fragment paska został wyłowiony przez członków KS Magnes z Ostródy, dzięki pomocy magnesu neodymowego. Na miejscu również pojawili się policjanci z Wydziału Kryminalnego z KPP w Brodnicy.