Jak informuje Szpital w Grudziądzu z powodu wykrycia zakażenia SARS-CoV-2 u osób z personelu medycznego z części niezakaźnej Szpitala wstrzymano przyjęcia do oddziałów szpitalnych, w tym do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Obecnie trwa w tej sprawie dochodzenie epidemiologiczne.

Gabinety Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci funkcjonują na chwilę obecną bez zmian. Gabinety te zlokalizowane są w budynku N.

Informujemy, że do wtorku (06.10) włącznie rejestracja do wszystkich Poradni Specjalistycznych odbywać się będzie wyłącznie telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie oraz adres mailowy kancelaria@bieganski.org

Informujemy o ograniczeniach w funkcjonowaniu Centralnej Rejestracji.
Możliwość osobistej rejestracji do poradni na chwilę obecną jest niemożliwa.

Przypominamy o alternatywnych sposobach rejestracji do Poradni Specjalistycznych:
 - telefonicznie
formularz kontaktowy https://bieganski.org/pl/kontakt
- adres mailowy  kancelaria@bieganski.org
Istnieje również możliwość wrzucenia kartki z danymi do skrzynki, znajdującej się przy Ochronie, wchodząc głównym wejściem do Szpitala: imię i nazwisko, nr telefonu oraz Poradnia, do której chcą się Państwo zarejestrować - Rejestracja skontaktuje się z Państwem w sprawie terminu wizyty. Wymienione dane są niezbędne również przy rejestracji mailowej.
Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w naszej placówce, BIURO INFORMACJI I OBSŁUGI INTERESANTA (pokój nr 24) udziela informacji tylko telefonicznie (nr tel. 56 641 4444 lub 56 641 3435).
 
Prosimy o wyrozumiałość i zachowanie bezpieczeństwa.

Sytuacja zmienia się dynamicznie. Szpital zapewnia o informowaniu na bieżąco.