Brodnica to miasto pełne historii i przepięknych widoków. Co roku odwiedza Nas bardzo dużo turystów, chcących się zrelaksować i odpocząć wśród brodnickich krajobrazów. A teraz jego częścią ma stać się nowy budynek. Taka atrakcja nie tylko przyciągnie turystów, ale także zapewni dodatkowe mieszkania dla zainteresowanych! Perfekt Dom deweloper w Brodnicy postanowił zbudować najwyższy wieżowiec jaki kiedykolwiek powstał, widzieliśmy już plany budynku i możemy to powiedzieć – budynek będzie mógł konkurować nawet z Burj Khalifa!

 Ale przejdźmy do konkretów. Inwestycja ma powstać pod Brodnicą, według wstępnych ustalań teren pod budowę został już pozyskany, a sama budowa ma rozpocząć się w połowie maja. Budynek ma powstać do końca roku 2025, jego wysokość to bagatela 1125 metrów. Jak będzie wyglądać? Na kilku piętrach planowana jest budowa tarasów widokowych (piętra 107 i 127), a na najwyższych kondygnacjach przewidziana jest restauracja, z której podczas posiłku będzie można podziwiać panoramę. Na niższych partiach przewidziane są mieszkania wraz z infrastrukturą techniczną – garażami oraz parkingiem. W planach budynku znalazła się również przestrzeń biurowa na piętrach tuż pod tarasami widokowymi. Praca z takimi widokami to będzie czysta przyjemność. Budynek ma otaczać park safari z dzikimi zwierzętami oraz sztuczne jezioro.

Całość została zaprojektowana przez Perfekt Dom, który realizuje obecnie budowę Osiedla „Longinówka” nad jeziorem Niskie Brodno oraz Osiedla Północ usytuowanego na północnych krańcach Brodnicy, u zbiegu ulic Limbowej i Północnej. Według nieoficjalnych informacji jakie udało nam się uzyskać, wystrojem ma zająć się sławny projektant mody Marc Jakobs. W połowie przyszłego roku ruszy przedsprzedaż mieszkań, które będą w budynku. Informacje będzie można uzyskać w biurze sprzedaży w Brodnicy przy ul. Kościelnej 7 jest to Pasaż Przy Bocianiej Wieży, gdzie będą mogli Państwo poznać szczegóły tej oferty. Czy już zdecydowaliście się na kupno mieszkania?

 

Niestety, Szanowni Państwo to wszystko oczywiście żart z okazji Prima Aprilis. Plany aczkolwiek ciekawe, ale napisane tylko ze względów humorystycznych. Być może kiedyś powstanie taki budynek.