Rozpoczął się pierwszy dzień Zawodów Regionalnych i Towarzyskich w Skokach Przez Przeszkody w Biskupcu. W rywalizacji bierze udział 136 jeźdźców z klubów jeździeckich z całej Polski. Zawody potrwają do niedzieli 12 sierpnia.

Pierwsze starty na biskupieckim hipodromie za nami. Organizatorem tego prestiżowego wydarzenia będzie powstały w 2007 roku Klub Jeździecki Lotar Biskupiec, który jest integralną częścią Hotelu i Restauracji Trzy Podkowy. Partnerzy: TylkoSkoki.pl, Zakład Drobiarski Linodrób, Wójt Gminy Biskupiec i portal Nowe Miasto dla Was. Zawody rozpoczęły się po godz. 7:00.

Ostatnie starty dzisiejszego dnia zaplanowano na 18:30. Jeźdźców i konie będziemy mogli podziwiać jeszcze przez dwa dni od godz. 8:00 do 20:00. Na niedzielę 12 sierpnia zaplanowano konkurs główny - Grand Prix o nagrodę firmy Linodrób. Odbędzie się także Konkurs Szybkości Klasy N o nagrodę Wójta Gminy Biskupiec.

Wyniki zawodów można śledzić na żywo TUTAJ.

Galeria zdjęć z pierwszych przejazdów na górze artykułu. Poniżej retransmisje video na żywo na portalu Nowe Miasto dla Was. Zapraszamy na trybuny! Do zobaczenia w Biskupcu!