Seans z mamą i tatą. Kino Malucha w Brodnickim Domu Kultury

13 STYCZNIA ZAPRASZAMY DO BRODNICKIEGO DOMU KULTURY 
NAJMŁODSZYCH WIDZÓW!
O GODZ. 12:00, w bloku SEANS Z MAMĄ I TATĄ, wyświetlimy bajkę„INIEMAMOCNI 2” (120 min., seans dla dzieci w wieku szkolnym), a o GODZ. 14:00, w  KINIE MALUCHA, bajki „Strażak Sam” oraz „Masza i niedźwiedź” (seanse od niemowlaka do przedszkolaka).
 
W bloku SEANS Z MAMĄ I TATĄ prezentujemy repertuar adresowany do dzieci w wieku szkolnym, natomiast maluszków (od niemowlaka, do przedszkolaka) zapraszamy do KINA MALUCHA - w tym bloku proponujemy krótsze bajki, trwające nie dłużej, niż 10 min. jedna (czas trwania seansu nie przekracza 40 min.), dzieci mogą siedzieć u opiekunów na kolanach, na sali włączone jest lekkie oświetlenie, a dźwięk przyciszany. Wszystko po to, by zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki dla najmłodszych widzów, dla których często jest to pierwsza wizyta w kinie.
Prosimy o punktualność oraz o przestrzeganie naszych zasad, które dotyczą: nie wnoszenia i spożywania posiłków podczas seansu, nie wnoszenia pop-cornu, chipsów, jogurtów, lodów i napojów, nie używania telefonów kom. podczas seansu, prowadzenia głośnych rozmów i przeszkadzania innym w odbiorze filmu.
Zależy nam na komforcie każdego widza, uczestniczącego w seansach KINOTEKI, pomóżcie nam o siebie zadbać:-)
WSTĘP NA WSZYSTKIE SEANSE KINOTEKI BRODNICA JEST BEZPŁATNY!
Zapraszamy na nasz fb:
 https://www.facebook.com/kinotekabrodnica/