26 stycznia zapraszamy na seanse kina Visa. Na ekranie w BDK zobaczymy 5 nowości kinowych. Telefoniczna rezerwacja biletów: (22) 357 78 00, od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-15:00. BILETY: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny). Zakupu biletów ulgowych można dokonać jedynie w kasie kina, w dniu seansu. Wszystkie zarezerwowane bilety należy odebrać w kasie kina, najpóźniej pół godziny przed seansem. Kasa kina czynna w dniu seansów od godz. 09:45.

10:15 – „SEKRETNY ŚWIAT KOTÓW” (87 min.)

Animacja/familijny/komedia, 2D DUBBING PL, od 4 lat.

Zwiastun: https://youtu.be/odmaWkTYstU

Animowana komedia tak zabawna i urocza, że można dostać kota. Odkryj, co naprawdę robią Twoje koty, kiedy nie ma Cię w domu. Plejada zwariowanych zwierzaków w animacji, którą pokochały miliony widzów na całym świecie!

12:00 – „CHŁOPIEC Z BURZY” (99 min.)

Przygodowy/familijny, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: 7+

Zwiastun: https://youtu.be/3bceTAc0jHc

Zabawna, wzruszająca i mądra opowieść o niezwykłej przyjaźni, która daje siłę na całe życie.

Laureat Oscara GEOFFREY RUSH w ekranizacji jednej z najpiękniejszych powieści dla młodych widzów. Po wielu latach zamożny biznesmen Michael Kingsley (Geoffrey Rush) powraca w rodzinne strony, by opowiedzieć swojej ukochanej wnuczce o niezwykłym przyjacielu z dzieciństwa. Stojąc u progu życiowych podsumowań rozumie, że to nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest czymś najcenniejszym, co może przekazać Madeline…

14:00, 18:30 – „MISZMASZ CZYLI KOGEL-MOGEL 3” (100 min.)

Komedia, 2D PL, od 13 lat.

Zwiastun: https://youtu.be/aCcY0z-AnJU

„Miszmasz czyli Kogel-Mogel 3” to ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii „Кogel-Mogel”.

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy.

16:00 – „NARODZINY GWIAZDY” (136 min.)

Musical, melodramat, 2D NAPISY PL, od 15 lat.

Zwiastun: https://youtu.be/u0kysDisT-E

Zobacz Bradleya Coopera i Lady Gagę razem na wielkim ekranie! Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę.

Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

20:30 – „UNDERDOG” (115 min.)

Akcja/sport, 2D PL, od 16 lat TBC.

Zwiastun: https://youtu.be/vBGXu2JqeR4

„Underdog” to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. „Underdog” to opowieść o słabościach i sile człowieka, zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, o walce z przeciwnościami losu i podniesieniu po upadku, poświęceniu, rodzinie i przyjaźni.

Źródło: BDK, portal.brodnica.pl